Hlavní strana > CLIP - zobrazení čísla volajícího na pevné telefonní lince

Popis služby CLIP:

Jedná se o standardní službu k hovorům poskytovanou k telefonní lince. Umožní zobrazení čísla volajícího na displeji telefonního přístroje volaného účastníka. Službu můžete využívat, pokud vaše koncové zařízení (šňůrový, bezšňůrový telefon, fax) tuto službu podporuje, tedy zobrazí číslo volajícího na displeji.

Služba vám zpříjemní volání, protože poznáte, kdo vám volá ještě před tím, než zvednete sluchátko. Většina přístrojů vám zobrazí také seznam zmeškaných hovorů během nepřítomnosti. Pokud je přístroj vybaven jmenným telefonním seznamem, pak je v případě shody čísla volajícího s číslem v seznamu vašeho přístroje zobrazeno jméno volajícího.

Jak si můžete službu objednat?

Službu si můžete objednat telefonicky z telefonní stanice, ke které má být zřízena, na bezplatném čísle 800 123 456 telefonického centra služeb společnosti Telefónica O2 v pracovní dny od 7 do 22 hodin. V případě, že máte zřízenu službu Identifikační kód, můžete si CLIP telefonicky objednat z jakéhokoli telefonu.

Služba CLIP identifikace volajícího je u linek ISDN2 aktivována automaticky a měsíční poplatek účtován není.

Kolik vás bude služba stát?

Za zřízení a provoz této služby si neúčtuje Telefónica O2 žádný poplatek.

Pokud máte další dotazy, kontaktujte ATEL SERVIS spol. s r.o.

 
 
Bezdrátové telefony
Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2007  clip ECL1217-1555