Telefony pro seniory servis prodej instalace

Co jsou to telefony pro seniory?

Telefony pro seniory jsou velice žádanou komoditou. Jedná se o přístroje stolní i bezdrátové, dle preferencí konkrétního zákazníka. Tyto přístroje jsou speciálně vyvíjeny pro starší lidi, seniory, ale skvěle je využijí i lidé s horší motorikou, horším zrakem, či se slabším sluchem.

Tyto telefony se od klasických liší, a to především větším rozměrem, větší klávesnicí, lepší čitelností kláves i displeje, vyšší hlasitostí zvonění, vyšší hlasitostí hovoru ve sluchátku, citlivějším mikrofonem, SOS náramkem a mají ještě spoustu dalších speciálních funkcí, které senioři rádi využívají a hlavně potřebují, protože jim to ulehčí telefonování.

Do této kategorie spadají také drobná zařízení, která seniorům ulehčí telefonování – spojní se světem. Jedná se o signalizační zařízení, jako přídavné zvonky, které se jednoduše zapojí ke stávajícím telefonům. V případě vyzvánění tento zvonek bude hlasitě vyzvánět a zákazník takto nepřijde o hovor…

Mezi oblíbené značky telefonů pro seniory patří značky DORO, Panasonic a Gigaset. Tyto značky mají velmi propracované funkce, které seniorům dovolí telefonování bez jakýchkoliv problémů.

Pokud přístroj máte a je vadný, stačí ho dopravit osobně, nebo poštou na naší adresu a naši technici Vám zavolají s cenovým návrhem opravy, která ve velké většině případů je rentabilní, čili oprava se vyplatí.

Kontakt na prodej servis a instalace                                                                                                                                     E-shop ATEL-CZ.cz

Telefon pro seniory Doro Memory plus 319i prodej servis
Telefon pro seniory Doro Memory plus 319i