Pobočkové ústředny servis prodej instalace

 

Co jsou telefonní ústředny?

Pobočkové ústředny jsou elektronická zařízení, která zajišťují spojování telefonních hovorů a další funkce včetně účtování telekomunikačních služeb.

K telefonním ústřednám jsou připojeny převážně koncová zařízení v podobě stolních či bezdrátových telefonů, faxů apod. Telefonní ústředny jsou analogové i digitální a zapojují se na všechny typy telefonních linek – analogové i digitální ISDN. Také se dnes hojně využívá volání přes internet VoIP a telefonní ústředny zvládají i tento typ linky. Oblasti použití jsou různé – školy, školky, státní instituce, právnické kanceláře, obchodní společnosti, call centra apod.

Oblíbené značky telefonních ústředen jsou výrobci Panasonic, Gigaset a 2N. Tyto se řadí mezi nejprodávanější. Také tito výrobci podporují servis a opravy těchto přístrojů, takže pokud je přístroj poškozen, není nutné hned kupovat nový.

Pokud je telefonní ústředna vadná, neváhejte, zavolejte, nebo napište mailem a naši technici k Vám přijedou, pobočkovou ústřednu opraví, případně, pokud je oprava náročnější tak vadný kus odvezou. Aby jste nebyli po dobu opravy bez telefonů, tak pokud je to možné zapůjčíme Vám bezplatně naší ústřednu, nebo část (kartu) kterou jsme si odvezli.

Kontakt na prodej servis a instalace                                                                                                                                     E-shop ATEL-CZ.cz

Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500, NS1000 servis prodej instalace
Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500, NS1000