Telefonní ústředny Panasonic KX-NS500, NS1000
Telefonní ústředny Panasonic KX-NS500, NS1000

Telefonní ústředny jsou elektronická zařízení, která zajišťují spojování telefonních hovorů a další funkce včetně účtování telekomunikačních služeb. K telefonním ústřednám jsou připojeny převážně koncová zařízení v podobě stolních či bezdrátových telefonů, faxů apod. Telefonní ústředny jsou analogové i digitální a zapojují se na všechny typy telefonních linek – analogové i digitální ISDN. Také se dnes hojně využívá volání přes internet VoIP a telefonní ústředny zvládají i tento typ linky. Oblasti použití jsou různé – školy, školky, státní instituce, právnické kanceláře, obchodní společnosti, call centra apod.

Oblíbené značky telefonních ústředen jsou výrobci Panasonic, Gigaset a 2N. Tyto se řadí mezi nejprodávanější. Také tito výrobci podporují servis a opravy těchto přístrojů, takže pokud je přístroj poškozen, není nutné hned kupovat nový.

Pokud je telefonní ústředna vadná, neváhejte, zavolejte, nebo napište mailem a naši technici k Vám přijedou, telefonní ústřednu opraví, případně, pokud je oprava náročnější tak vadný kus odvezou. Aby jste nebyli po dobu opravy bez telefonů, tak pokud je to možné zapůjčíme Vám bezplatně naší ústřednu, nebo část (kartu) kterou jsme si odvezli.

Kontakt na prodej servis a instalace                                                                                                                                     E-shop ATEL-CZ.cz

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Panasonic
Product Name
Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500
Price
od 19.990,-
Product Availability
Available in Stock