Stolní telefony servis prodej instalace

Co to jsou stolní telefony?

Stolní telefony jsou telefony, které jsou kabelem připojeny k telefonní lince. V dnešní době umožňují širokou škálu funkcí, po vzoru mobilních telefonů. Tyto přístroje jsou buď s displejem – tyto telefony většinou umí ukázat číslo volajícího, případně uložit zmeškaný hovor, nebo jsou to přístroje bez displeje, které se hodí pro jednoduché použití, např. ve skladech, nebo v hotelových pokojích.

Oblíbené značky stolních telefonů jsou výrobci Panasonic, Gigaset a Telco. Tyto se řadí mezi nejprodávanější. Také tito výrobci podporují servis a opravy těchto přístrojů, takže pokud je přístroj poškozen, není nutné hned kupovat nový.

Pokud máte vadný přístroj, stačí ho dopravit osobně, nebo poštou na naší adresu a naši technici Vám zavolají s cenovým návrhem opravy, která ve velké většině případů je rentabilní, čili oprava se vyplatí.

Kontakt na prodej servis a instalace                                                                                                                                     E-shop ATEL-CZ.cz

Stolní telefon Gigaset DX800A DE900 prodej servis
Stolní telefon Gigaset DX800A