Bezdrátové telefony servis prodej instalace

Co jsou bezdrátové telefony?

Jsou to telefonní zařízení, které se skládají ze základny a sluchátka. Sluchátek může být i více…

Základna je připojena do telefonní sítě a je napájena ze zásuvky 230V přes síťový napaječ. Sluchátko není se základnou propojeno, signál se přenáší vzduchem do určité vzdálenosti (DECT – až 300 metrů ve volném prostoru a až 50 metrů v budově).

Bezdrátové telefony pro pevnou telefonní linku vám umožní používat pevný telefon obdobně jako mobilní telefony. Díky absenci kabelů jste ve svém bytě, či práci v podstatě neomezeni v pohybu při telefonování  a ještě můžete využít výhodnější tarif. Díky velkému dosahu signálu tak můžete telefonáty přes pevnou linku uskutečnit z každého koutu vaší domácnosti. Pokud však dosah nestačí nezoufejte. Připojením zařízení, které se jmenuje Gigaset Repeater můžete dosah základnové stanice zvýšit !!!
Telefony pro pevnou linku jsou vybaveny řadou funkcí, které ještě nedávnou byly určené pouze pro mobilní telefony. Jde především o zobrazení čísla volajícího, seznam zmeškaných hovorů, seznamy volaných a přijatých čísel, paměť na kontakty a možnost posílání SMS zpráv.
Naše společnost provádí prodej těchto přístrojů na internetu, nebo v kamenné pobočce v Praze. Dále provádíme servis těchto zařízení, technickou podporu zákazníkům, kteří si zařízení koupili u nás a instalace těchto přístrojů jak v bytech, tak na pracovištích.

Bezdrátové telefony – oblíbené značky jsou výrobci Panasonic, Gigaset a KIRK. Tyto se řadí mezi nejprodávanější. Také tito výrobci podporují servis a opravy těchto přístrojů, takže pokud je přístroj poškozen, není nutné hned kupovat nový.

Pokud máte vadný bezdrátový telefon, nebo jiný přístroj, stačí ho dopravit osobně, nebo poštou na naší adresu. Naši technici Vám zavolají s cenovým návrhem opravy, která ve velké většině případů je rentabilní, čili oprava se vyplatí.

Kontakt na prodej servis a instalace                                                                                                                                     E-shop ATEL-CZ.cz

Panasonic KX-TGP600 VoIP bezdrátový telefon servis prodej
Panasonic KX-TGP600 VoIP bezdrátový telefon IP